Eliz Sakuçoğlu'ndan olay paylaşım!

Eliz Sakuçoğlu, ülkedeki terör olaylarına sosyal medyadan tepki gösteren ünlülerden çok daha farklı baktı.

Magazin

Eliz Sakuçoğlu'ndan olay paylaşım! Ülkemizdeki ünlü isimlerin neredeyse hepsi sosyal medya hesaplarından terörü lanetleyen paylaşımlar yaparken Eliz Sakuçoğlu konuya çok farklı bir noktadan bakmayı tercih etmiş. Paylaşımların samimi olmadığını söyleyen Sakuçoğlu sosyal medya hesabından şu satırları paylaşmış:

“Ülkem kan ağlıyor, analar babalar evlatlarından, kadınlar eşlerinden, çocuklar babalarından oluyor ben burada bir şey paylaşmışım veya paylaşmamışım ne değişecek Allah aşkına… Daha önce defalarca paylaştığımda ne değişti? Yas tuttuğumu bir paylaşım ile belirterek bu ülkeye şehit giden kardeşlerimizi abilerimizi geri getirebilecek miyim? Bana böyle gereksiz söylemlerle, suçlamalarla ve basit klavye kahramanlıklarıyla gelmeyin… Birbirimize laf söylemekten, herkesi ayrıştırmaktan ve düşmanca, nefretle yaklaşmaktan bu ülke bu hale geldi zaten! Açın gözlerinizi artık! Ve kalbinizi! Artık sevgi, barış ve kardeşlik zamanı – asıl şimdi her zamandan daha fazla birbirimize sarılmamız, kenetlenmemiz ve BİR olmamız lazım! Allah ülkemizin yardımcısı olsun.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: