ELIZABETH HURLEY, BODRUM'DA!

İngilizler’in dünyaca ünlü top modeli, moda tasarımcısı ve sinema yıldızı 47 yaşındaki Elizabeth Hurley, fotoğraf çekimleri ve kısa süreli tatil için Bodrum’a geldi.

Magazin

ELIZABETH HURLEY, BODRUM'DA! Elizabeth Hurley, Swimwear Koleksiyonunun Dünya Kampanyası için Kempinski Bodrum’u seçti…

Dünyaca ünlü aktrist, model ve moda tasarımcısı Elizabeth Hurley, swimwear koleksiyonunun dünya kampanyası çekimleri için dünyanın en iyilerini tercih etti. En az koleksiyon kadar şık ve stil sahibi, en az Elizabeth Hurley kadar büyüleyici mekan arayışında, adres tartışmasız olarak Kempinski Hotel Barbaros Bay, belirlendi. Güzel ve stil sahibi kişilerin vazgeçilmez fotoğrafçısı Nihat Odabaşı’nın da Barbaros Bay’in görkemli tabiatının güzel resimlerine en uygun fonu oluşturacağından en ufak şüphesi yoktu.

Baş döndürücü mavi koyuyla Kempinski Hotel Barbaros Bay, dünyaca ünlü Six Senses Spa’nın sunduğu eşsiz lüksün tadını çıkarabileceğiniz ya da gözden uzak, sessiz köşelerde hayallere dalabileceğiniz bir dinginlik vahası vadederek, dünya jet-setine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

fotoğraf
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: