ELLE MACPHERSON BİR İÇ ÇAMAŞIRI FETİŞİSTİ!

Her kadın iç çamaşırlarını sever. Elle Macpherson da bir istisna değil. Ama onun sevgisi bir takıntıya yakın, hatta kendi deyimine göre bir fetiş..

Magazin

ELLE MACPHERSON BİR İÇ ÇAMAŞIRI FETİŞİSTİ! İngiltere ve Avustralya'nın en başarılı iç çamaşırı markasına sahip olan süper model Elle Macpherson, kısa bir süre önce iç çamaşırı takımlarını eşlemek konusunda takıntılı olduğunu itiraf etti.

Elle'e göre iç çamaşırları, iyi görünmek için olmazsa olmazlardan. Bu tutkusunu, “Benim için gerçek bir fetiş, her zaman öyle oldu. 50'den fazla iç çamaşırı takımım var.

Kaliteli iç çamaşırı vücut şeklinizi gerçekten değiştirir ve böylece giysileriniz altında göğüsleriniz ve kalçanız görünebilecekleri en iyi şekilde görünür.

Her şeyin destekleyicisidir. Ve şık bir iç çamaşırı giymek sizi güzel ve seksi hissetmenizi sağlar” diye açıklayan güzel modele katılmamak elde değil.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: