Eltilerin Savaşı, 31 Ocak'ta vizyonda!

Başrollerini Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nun paylaştığı Eltilerin Savaşı filmi 31 Ocak’ta vizyona giriyor. Eltilerin Savaşı filminin senaryosunda yine Gupse Özay’ın imzası var.

Kültür-Sanat

Eltilerin Savaşı, 31 Ocak'ta vizyonda! Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ ve Uraz Kaygılaroğlu’nunbaşrolde oynadığı, senaryosunu Gupse Özay’ın yazdığı yönetmenliğini Onur Bilgetay üstlendiği Eltilerin Savaşı filmi 31 Ocak’ta vizyona girecek.

İki elti arasındaki tatlı ve eğlenceli rekabetin, dillere plesenk olacak replikler ve şarkılarla beyazperdeye yansıdığı film, sosyal medyanın günlük hayata kattığı renkleri de kahkaha dolu bir senaryoyla izleyiciye aktarıyor. Sosyal medyayı hayatında sıkça kullanan, gösterişi, dekorasyonu,giyimi, mücevheri, ev hanımlığını çok seven Sultan ile tek hayali huzurlubir yuvası kurmak isteyen eltisi Gizem’in yaşadıkları, erkek ve aile eksenindeki bir hikaye ile beyazperdeye yansıyor.

Sadece kadınların değil, aile içindeki erkeklerin de dünyasının kapılarını aralayacak olan filmde, 2 kardeş olan Selim ve Fatih’in, eltilerin savaş rüzgarına kapılma hikayesi de beyazperdeye eğlenceli bir dille yansıyor. Filmde, Sultan ve Gizem'in sosyal medya düşkünlükleri, evlilik anlayışları, aile kurarken yaşadıkları ilginç olayların Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri eğlenceli bir dille ele alınıyor.

Eltilerin Savaşı, NuLook yapımcılığında hayata geçiyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: