ELVEDA RUMELİ'YE ÖDÜL

Rumelili Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği (RUMELİSİAD), atv'nin reyting rekortmeni 'Elveda Rumeli'yi 'Yılın Dizisi' seçti. Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, Manastır'a giderek, ödülü dizi ekibi adına yardımcı yönetmen Doğan Ümit Karaca'ya verdi.

Magazin

ELVEDA RUMELİ'YE ÖDÜL Müthiş mesajlar veriliyor
Erdal Özyağcılar ve Şebnem Sönmez'in başrol oynadığı 'Elveda Rumeli'nin tiryakilik yarattığını belirten Vehbi Varlık, 'Biz bu diziyi çok sevdik' dedi ve ekledi: 'Dizideki karakterleri özlemle bağrımıza bastık. Tarihimizi bize anlatırken, kâh ağlatarak kâh güldürerek müthiş mesajlar veriliyor. Kahkaha azıcık gözyaşı ile ıslatıp, ekrana öyle taşınıyor.'

Umutlarımızı yeşerttiler
Vehbi Varlık, 'Bu dizi 150 yıldır ihmal ettiğimiz bir coğrafyayı hatırlattı. Sevdanın her şeyin üstesinden gelebileceği konusunda umutlarımızı yeşertti. Ailenin ne demek olduğunu hatırlattı. Emeği geçenleri yürekten kutluyorum' dedi.

Sete konuk oldular
RUMELİSİAD üyeleri, 'Elveda Rumeli'nin Manastır'da yapılan çekimlerine de konuk oldu. Şebnem Sönmez, Gülçin Santırcıoğlu, Erman Saban, Gökhan Mete ve Bedia Begovska ile sette biraraya gelen işadamları, 'Keyifle izlediğimiz dizinin ne kadar zor şartlar altında ve özveriyle çekildiğini gördük' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: