Emel Müftüoğlu Frankie sahnesini coşturdu!

Önceki akşam Nişantaşı’nda bulunan Frankie İstanbul’da ayda bir kez düzenlenen ve pazar gecesi klasiğine dönüşen ‘’Frankie İstanbul Timeless Moments’’ zamansız şarkıların bu haftaki konuğu, 90’lı yıllardan beri pop müzüğin başarılı ismi Emel Müftüoğlu idi.

Diğer Haberler

Emel Müftüoğlu Frankie sahnesini coşturdu! Sahnede eski ve yeni bir çok şarkısını seslendiren ve gelen konuklara iki saat boyunca müzik ziyafeti veren şarkıcıyı yakın dostlarıda yalnız bırakmadı.

Nilgün Belgün,Hakan Altun,Ayşegül Aldinç,Kubat ve Merve Özbey gibi isimlerin aralarında bulunduğu sanatçı dostlarıda, şarkıcıya sahne de eşlik etti. Kendisini yalnız bırakmayan dostlarına şarkıcı,’’En yakınımdakiler gelmiş. Bütün dostlarım sevdiklerim buradalar. Benim için o kadar özel ve değerlisiniz ki beni böyle zamanlarda hiç yalnız bırakmadınız.Hepinize sonsuz teşekkürler. Şimdi sizi biraz eskiye götüreyim.’’ diyerek ‘Seninle Bir Dakika’ isimli şarkıyı söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: