EMEL SAYIN'I 100 MİCHAEL BOLTON'A DEĞİŞMEM!

Geçtiğimiz yıl kaza geçirdiğinde kendisini tedavi eden arkadaşının mekan açılışına katılan Ferhat Göçer, 17 Ağustos'ta birlikte konser vereceği Emel Sayın'a övgü yağdırdı: Bir Emel Sayın'ı 100 Michael Bolton'a değişmem

Magazin

EMEL SAYIN'I 100 MİCHAEL BOLTON'A DEĞİŞMEM! Kocaeli'de, 17 Ağustos depreminin yıldönümünde, Emel Sayın'la kimsesiz çocuklar yararına bir konser vereceklerini söyleyen ünlü tenor Ferhat Göçer; yılların sanatçısına övgüler yağdırdı. "Türkiye'de dünya standartları üzerinde, özel yetenek ve sese sahip olan büyük sanatçılarımız var. Emel Hanım da onlardan biri" diyen Göçer, ay başında Kuruçeşme Arena'da aynı sahneyi paylaşarak Frank Sinatra şarkıları söylediği Michael Bolton'ı da harcadı! Göçer; "Belki de dünyaya açılamamamızın en büyük nedeni ülkemizdeki ekonomik şartlardır. Ben bir Emel Sayın'ı 100 tane Michael Boltan'a değişmem!" dedi.

GURUR DUYDUM!
Ünlü sanatçı arkadaşının Fulya'da hizmete soktuğu tatlıcı dükkanının açılışında Türk müzik endüstrisini de değerlendirdi. "Geçtiğimiz günlerde Hıncal Uluç benim için 'Ferhat'ın tek dezavantajı Türkiye'de doğmuş olması' diye yazdı. Çok onur duydum" diyen Göçer, ekonomik olarak güçlü ülkelerin dünya müzik endüstrisine yön verdiğini belirterek şöyle devam etti: "Türk müziğinin kendi etnik kalitesiyle dünyaya açılabilmesi, Türkiye'nin ileride siyasi ve ekonomik gücünün artmasıyla olacaktır. Biz de bu işin öncüleri olacağız. Zaten Tarkan, Hadise, Fazıl Say ve İlhan Erşahin gibi isimler her alanda müziğimizi dünyaya tanıtmaya çalışıyorlar."

BAĞLANTI OK!
Şu ana kadar pek çok dünya yıldızıyla düet yapan Göçer, Sting ve Bryan Adams ile birlikte konser verme hayalini gerçeğe dönüştürecek olmanın heyecanını yaşadığını ifade etti. Göçer, "Sting ve Bryan Adams ile aynı sahnede olma hayalim var. Bağlantılar kuruldu. Onlarla coşkulu bir kalabalığa şarkı söylemek güzel olacak" diye konuştu.

O YANIMDAYDI
Geçtiğimiz yıl Milas'ta geçirdiği trafik kazası sonrası yaralanan şarkıcı Ferhat Göçer, kaza sonrası ameliyat ve tedavisini yapan meslektaşı ve yakın arkadaşı operatör Dr. Kerem Canbora'ya vefa borcunu ödedi. Canbora'nın Fulya'daki tatlıcısının açılışına katılan Göçer, arkadaşının kendisi için çok önemli olduğunu söyledi: "En zor günlerimiz birlikte geçti diyebilirim. 15 yılı aşkın dostluğumuz var. Kerem'in kaza döneminde bana büyük desteği ve yardımı oldu. Zor anlarımda hep benim yanımdaydı."

BAKANLIK SIKI TAKİPTE
Ferhat Göçer, televizyona yaptığı canlı programlarının Bodrum'da gerçekleşmesi nedeniyle hastanedeki görevini aksatmadığını ve bu durumun kurum tarafından özenle takip edildiğini söyledi. Göçer bu durumu şöyle açıkladı: "Sağlık Bakanlığı bana destek ve yardımlarını hiç esirgemedi. Ben de buna karşılık görevimi aksatmamaya çalışıyorum. Hatta bir dönem bakanlık herkesten fazla özenle beni takip ediyordu. Ama ben, hafta içi akşamları mesaiden sonra hastanede görevimin başında oluyorum."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: