Emilia Clarke!

Game of Thrones oyuncusu, Yeni Terminator'ın başrol oyuncusu oldu.

Kültür-Sanat

Emilia Clarke! Hikayeyi baştan yazacak olan yeni Terminator filmi ilk başrol oyuncusuna kavuştu. Şimdi sıra erkek başrol oyuncusunda.

Geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan yeni nesil Yokedici (The Terminator) filmi hakkında gelen dedikodular yavaş yavaş gerçeğe dönüşmeye başladı. Yeni adı ile Terminator: Genesis filmi bilindiği gibi Game of Thrones ve Thor: Karanlık Dünya (Thor: The Dark World)'ü de yöneten Alan Taylor'a emanet edilmişti. Hikayenin en önemli iki karakterinden biri olan Sarah Connor rölü içinse Brie Larson ve Emilia Clarke'ın adı geçiyordu.

Games of Thrones TV serisinde Daenerys Targaryen karakteri ile ünlenen genç aktris Emilia Clarke resmi olarak Sarah Connor rölünü oynayacak isim olarak seçildi.

TV dizisinde çalıştığı Taylor ile bir kez daha beraber olacak olan Clarke'a eşlik edecek olan erkek oyuncunun kim olduğu ise halen belirsiz. Orijinal serinin ünlü ismi Arnold Schwarzenegger ise yeni filmde karşılaşacağımız oyunculardan biri olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: