Emily Ratajkowski hakkında karar verildi!

ABD Başkanı Donald Trump’ın birden çok kadına cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen Yüksek Mahkeme adayı Brett Kavanaugh’u protesto ettiği için tutuklanan model ve oyuncu Emily Ratajkowksi serbest bırakıldı.

Dünya Magazin

Emily Ratajkowski hakkında karar verildi! Model, oyuncu ve tasarımcı Emily Ratajkowski, ABD Başkanı Donald Trump’ın Yüksek Mahkeme üyeliğine aday gösterdiği ve hakkında cinsel taciz iddiaları ortaya atılan Yargıç Brett Kavanaugh’ı protesto ettiği için hakkında tutuklanma kararı çıkmıştı. Washington'da tutuklanan Ratajkowski, serbest bırakıldı. Yaşananların ardından New York’ta görüntülenen 27 yaşındaki yıldız, sorulara cevap vermedi.

Ratajkowksi tutuklandığını sosyal medya hesabından, “Bugün, cinsel taciz nedeniyle birden fazla kadın tarafından suçlanan bir adam olan Brett Kavanaugh'un Yüksek Mahkeme'ye aday gösterilmesini protesto ettiğim için tutuklandım...Kadınlara zarar veren erkekler artık daha fazla güçlü pozisyonlara yerleştirilemezler." sözleriyle duyurmuştu.

Emily Ratajkowski ve Neymar aynı reklam karesinde!

Emily Ratajkowski ve Neymar aynı reklam karesinde!Emily Ratajkowski sosyal medyaya damga vurdu!

Emily Ratajkowski sosyal medyaya damga vurdu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: