Emily Ratajkowski ve Neymar aynı reklam karesinde!

Model Emily Ratajkowski ile yıldız futbolcu Neymar, bir markanın reklamı için bir araya geldi.

Dünya Magazin

Emily Ratajkowski ve Neymar aynı reklam karesinde! Paris Saint Germen takımının 26 yaşındaki Brezilyalı yıldızı Neymar ile 27 yaşındaki ABD’li model Emily Ratajkowski bir markanın reklamı için objektif karşısına geçti. İkili, çekimdeki fotoğraflarını Instagram hesaplarından paylaştı.

Sosyal medyada aktif olan Neymar, kız arkadaşı Bruna Marquezine, annesi ve kız kardeşinden başka hiçbir kadınla olan fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşmamıştı. Neymar’ın bu paylaşımının altına takipçileri tarafından kinayeli yorumlar yapıldı. Neymar’ın 2018 Dünya Kupası’nda aldığı fauller espri konusu olmuş, sahte yuvarlanmaları ve acı çekmeleri sosyal medya kullanıcıları tarafından taklit edilmişti. Emily Ratajkowski'nin de futbola düşkün olduğu biliniyor. Ratajkowski, verdiği üstsüz pozlarlarla son dönemin en tartışmalı modellerinden biri olarak biliniyor.

Futbol tarihinin en pahalı transferi Neymar oldu

Futbol tarihinin en pahalı transferi Neymar olduEmily Ratajkowski sosyal medyaya damga vurdu!

Emily Ratajkowski sosyal medyaya damga vurdu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: