EMİNA İÇİN ‘LALE DEVRİ’ SONA ERDİ!

Mustafa Sandal’ın eşi Emina’nın oyunculuk performansı, yapımcısını hayal kırıklığına uğrattı... “Lale Devri” dizisinde Lale karakterini canlandıran Mustafa Sandal’ın eşi Emina’nın oyunculuk performansı, yapımcısını hayal kırıklığına uğrattı. Hamile olan Lale’nin doğum sırasında ölmesine karar verildi.

Magazin

EMİNA İÇİN ‘LALE DEVRİ’ SONA ERDİ! Mustafa Sandal'ın eşi Emina Sandal'ın oyunculuk hevesi kursağında kaldı. “Lale Devri” isimli dizide oyunculuğa adım atan Sandal'ın canlandırdığı Lale rolünün üstesinden gelememesi ve 'kötü oynuyor' eleştirilerine maruz kalması yapımcısı Şükrü Avşar'ı harekete geçirdi. İddialara göre dizinin beklenen reytingi alamamasında Emina Sandal'ın etkisi olduğunu düşünen yapımcı düğmeye bastı ve senaryoda köklü bir değişikliğe gitti.

Dizide Çınar'dan (Tolgahan Sayışman) hamile olan Lale'nin (Emina Sandal) doğum sırasında ölmesine karar verildi. Birkaç bölüm sonra diziyle bu şekilde yollarını ayıracak olan Emina Sandal'a bu son yapımcısı tarafından iletildi. Bunu duyunca çok üzülen Emina'nın yapımcısına “Bu benim imajımı kötü etkiler, sizden ricam 'senaryo böyleydi' şeklinde bir açıklama yapmanız” dediği öne sürüldü. Yapımcı Şükrü Avşar ise konuyla ilgili olarak “Evet Emina ile yollarımız ayrılıyor ancak bunun hangi bölüm gerçekleşeceğine ve nasıl olacağına henüz karar vermedik. Ama bunun Emina'nın oyunculuğuyla bir ilgisi olmadığını belirteyim. Hikaye öyle gerektiriyordu. Önümüzdeki bölümlerde diziye yeni no name bir oyuncu dahil olacak” dedi. Bir başka iddiaya göre ise Emine Sandal dizideki rol arkadaşları Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya ile anlaşamıyordu ve bu yüzden ayrılık kararı aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: