Emina Jahovic'i isyan ettiren haber!

Emina Jahovic, Sırbistan çıkan bir habere isyan etti.

Sosyete

Emina Jahovic'i isyan ettiren haber! Sadettin Saran'la yaşadığı aşkla gündemde olan Emina Jahovic memleketi Sırbistan yapılan bir habere oldukça sinirlendi. Sırbistan'da yayımlanan Blic Dergisi, 15 Ocak 2019'da 37 yaşına girecek olan Jahovic'in doğum günü için aşkı Sadettin Saran'ın kesenin ağzını açtığını iddia etti.

Emina Jahovic'i kızdıran evlilik sorusu!

Emina Jahovic'i kızdıran evlilik sorusu!Dergide yer alan iddiaya göre Mustafa Sandal ile 11 yıllık evliliğini bitirdikten sonra gönlünü Sadettin Saran'a kaptıran Sırp şarkıcı, yılbaşındaki konseri nedeniyle doğum günü hazırlıklarıyla ilgilenmek için vakit bulamadı. Bunun üzerine 5 aylık aşkı Saran, devreye girdi. Emina Jahovic'e sürpriz yapmak isteyen iş insanı, Belgrad'daki lüks bir restoranı kapatmaya karar verdi. Sırp basını sürpriz partiye Jahovic'in yakınlarından oluşan 70 davetliyi çağıracak olan iş insanının cebinden parti için de 10 bin euro (yaklaşık 60 bin 400 lira) çıkacağını duyurdu.

Emina Jahovic'ten Sadettin Saran'a: Wow

Emina Jahovic'ten Sadettin Saran'a: WowEMİNA İSYAN ETTİ!

Çıkan bu haber Emina Jahovic'i isyan ettirdi. Haberin görselini Instagram'dan paylaşan Jahovic, altına ise şu notu yazdı:

"Hakkımda sürekli olarak yazılan yalanlardan bıktım. Doğum günüm için Belgrad'daki yakın arkadaşlarımla küçük bir kutlama organize edeceğim."

Sadettin Saran ile Emina Jahovic birbirlerini takip etmeye başladı!

Sadettin Saran ile Emina Jahovic birbirlerini takip etmeye başladı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: