Emina Jahovic'in isyanı!

Emina Jahovic, Mustafa Sandal'la komşu olacağı iddiası için ilk kez konuştu. Sırp şarkıcı, çocukları için eski eşinin oturduğu Zorlu’ya taşınacağını itiraf etse de “Mustafa’yla komşu değilim” çıkışı yaptı..

Sosyete

Emina Jahovic'in isyanı! Oğulları Yavuz ve Yaman'a rağmen 10 yıllık evliliklerini Haziran 2018'de bitiren Mustafa Sandal ile Emina Jahovic, artık iki yabancı… Boşanma sonrası çocukları için dost kalacaklarını açıklayan ikili, Yavuz'un geçen ayki doğum gününde birbirine selam dahi vermemişti. Geçen günlerde ise Sırp şarkıcının Mustafa Sandal'ın boşanırken kendisine bıraktığı Çubuklu Vadi Konakları'ndaki 4 katlı 15 milyon liralık villayı boşaltıp popçunun yanına taşınacağı iddia edilmişti. Önceki akşam ağabeyi Mirsad Türkcan'ın eşi Dina Dzankovic'in Nişantaşı'ndaki Galvin adlı mekandaki doğum günü partisine katılan Emina Jahovic, taşınma iddiası hakkında ilk kez konuştu. Sırp şarkıcı, Zorlu'da oturan eski eşine komşu olacağı haberine şöyle tepki gösterdi: "Evet taşınıyorum. Ama Mustafa'ya komşu olarak değil. Çocuklar okula ve babalarına yakın olsunlar diye." Jahovic, bu açıklamasıyla da eski eşiyle dostluğunun bittiği haberlerini bir kez daha doğrulamış oldu.

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a Tarkan'lı gönderme!

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a Tarkan'lı gönderme!AYNI ÇATI ALTINDA İKİ YABANCI
Sırp şarkıcı, Mustafa Sandalın da oturduğu milyon dolarlık rezidanslardan birine taşınacak. Artık iki yabancı olan eski eşler aynı binada oturacak. Mustafa Sandal, çocuklarıyla yan yana gelmek için gün sayıyor.

Emina'dan

Emina'dan "hamilelik " iddialarına yanıt!KAVGAYI YALANLADI
Emina Jahovic, geçen günlerde Mustafa Sandal'ın yeni aşkı Melis Sütşurup'a bir mekanda omuz attığı iddiasını ''Öyle bir şey yok. Ben kendisini hiç görmedim, tanışmadık.'' diye yalanladı. (Kaynak: takvim.com.tr)

Emina Jahovic eskiye döndü!

Emina Jahovic eskiye döndü!Emina Jahovic:

Emina Jahovic: "O kadar tatlı sordunuz ki cevap vereceğim"Emina Jahovic ile Sadettin Saran barıştı mı?

Emina Jahovic ile Sadettin Saran barıştı mı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: