Emina’dan emojili ayrılık açıklaması!

Yaz sonunda aşk yaşamaya başlayan ve kasım ayında ilişkilerini ilan eden Emina Jahovic ile Sadettin Saran, sürpriz bir kararla yollarını ayırmıştı. Ayrılık haberlerinin ardından Jahovic, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.

Magazin

Emina’dan emojili ayrılık açıklaması! Emina Jahovic, Mustafa Sandal ile boşandıktan sonra iş adamı Sadettin Saran’la aşk yaşamaya başlamıştı. Bu ilişkiyi bir süre gözlerden uzakta yaşayan ve sonrasında el ele muhabirlerin karşısına çıkan ikili hakkında geçtiğimiz gün ayrıldıkları öne sürüldü. Jahovic, ayrılık haberine ait gazete kupürünün fotoğrafını hesabından paylaşarak bunun üzerine kahkaha emojileri koydu ve bu hareketi ile haberleri ti'ye alarak yalanladığı düşünüldü.


Jahovic’in bu yalanlama dışında yaptığı diğer bir paylaşım ise yine dikkatlerden kaçmadı. Özellikle sosyal medya hesaplarından sürekli mutlu kareler paylaşan ünlülere gönderme yapan Jahovic, takipçileriyle şu satırları paylaştı:

“Instagram’ın seni aldatmasına izin verme. Onlar sadece çok sayıda arkadaşı olan ancak yalnızca birkaç beğenisi bulunan insanlar. 100’den fazla kişi tarafından beğenilen ancak bir o kadar da yalnız olan insanlar. Beraber çok mutlu görünen çiftler, cehennem kadar mutsuzlar. Kendilerinin ve diğerlerinin önemli resimlerini paylaşmayan ancak güzel, sevgi dolu bir ilişki içinde olan insanlar… Birbirlerini çok iyi tanıyan ama yabancı olarak görünen insanlar. Borçları gırtlağa kadar gelmiş olan insanlar, ancak instagram yaşamını cömertçe yaşıyorlar. Unutma, bu gerçek hayat değil.”

Emina Jahovic ile Sadettin Saran neden ayrıldı?

Emina Jahovic ile Sadettin Saran ayrıldı mı?

Emina Jahovic ile Sadettin Saran ayrıldı mı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: