Emir Benderlioğlu:"Kontrol manyağı bir karakteri oynuyorum!"

Yakışıklı oyuncu Emir Benderlioğlu rol aldığı dizideki rolü ile ilgili konuştu.

Magazin

Emir Benderlioğlu:"Kontrol manyağı bir karakteri oynuyorum!" Oynadığı dizideki karakteri ile ilgili açıklamalarda bulunan ekranların karizmatik oyuncusu Emir Benderlioğlu “Bir karakter yaratırken önce onun resmini kafanızda çiziyorsunuz! Canlandırdığım karakterlerin kendime uzak olmasını seviyorum." dedi.

ATV’nin sevilen dizisi 'Evli ve Öfkeli'de Ahmet karakterini canlandıran başarılı oyuncu Emir Benderlioğlu , dizi dolayısıyla gördüğü ilgiden de bir hayli memnun olduğunu ekledi.

Emir Benderlioğlu canlandırdığı rol ile ilgili olarak, “Klasik bir kötü adam değil Ahmet. Daha gerçek, daha anlaşılabilir, daha hayatın içinden bir karakter. Yaşayan bir karakter. Senaryo da bana yardımcı oluyor bu anlamda. Set ortamından da çok hoşnutum. Hepsi işi bilen oyuncular, 12. bölümde kadroya dahil olmama rağmen hiç yabancılık çekmedim. Önceki akşam 13. Bölüm yayınlandı, tepkiler çok güzel.” dedi.

“KONTROL MANYAĞI BİR KARAKTER”

Ahmet öfkeli bir karakter mi sorusuna yakışıklı oyuncu; “Aslında Ahmet öfkeli bir karakter değil. Çok kontrollü bir karakter. Hatta kontrol manyağı diyebiliriz. Çok soğukkanlı, ne yaptığını bilen birisi. Takıntıları var.” dedi. Benderlioğlu, Ahmet karakteriyle benzeşen tarafları olmadığını da belirterek, “Olmamasını seviyorum. Daha önce de söylediğim gibi canlandırdığım karakterlerin kendime uzak olmasını seviyorum. O benim için ayrı bir keyif oluyor. Bir karakter yaratırken önce onun resmini kafanızda çiziyorsunuz, sonra onu oynuyorsunuz bu çok keyifli bir süreç. Sıradan normal bir aile babasını oynasam belki benim için bu kadar keyifli olmayacak. O yüzden farklı karakterleri oynamayı seviyorum. Herkesin içerisinde de bir psikopat karakter ve iyi tarafta vardır.” şeklinde konuştu.

Yapımcılığını Süreç Film'in yaptığı, başrolleri Birce Akalay , Ebru Cündübeyoğlu, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ayça Erturan, ve Serkan Altunorak'ın paylaştığı dizi her Pazar ATV ekranlarında.

Bunlarda ilginizi çekebilir: