EMİR VE FERİHA ARASINDA NELER YAŞANACAK?

'Adını Feriha Koydum' dizisi bu akşam yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde Feriha ve Emir cephesinde sürpriz gelişmeler yaşanacak..

Magazin

EMİR VE FERİHA ARASINDA NELER YAŞANACAK? Ekranların en bahtsız aşıkları Emir ve Feriha cephesindeki sürpriz gelişmelerin damga vuracağı “Adını Feriha Koydum”da olaylar şöyle gelişecek: Night’ta verilecek büyük parti için geri sayım başlarken, Feriha’nın Emir’e doğru attığı sürpriz adım beklenmedik olaylara sebep olacaktır. Rüya’nın erken doğum yapmasıyla Emir ve Feriha için zorlu bekleyiş başlar. Birbirlerine yaklaşmaya cesaret edemeyen Emir ve Feriha arasındaki duygusal uzaklık, bu süreçte ikisi için de katlanılamaz hale gelir.

Hastaneden çıkan ve evine dönen Cansu, kaçırdığı zaman zarfında Emir ve Feriha cephesindeki gelişmeleri merak etmektedir. Öte yandan, kapıcı dairesinde ise Emir’den iş teklifi alan Mehmet, Seher’in kuşatması altındadır. Emir zor günlerinde Hande ve Koray’ın desteğiyle ayakta dururken, Feriha ise Emir’e gerçek duygularını söylememekle ilgili aldığı kararı sorgulamaya başlar.


video

Bunlarda ilginizi çekebilir: