Emir’den "Gülşen" sürprizi!

“Bi' Ağla” ile Emir listelere bomba gibi düştü. Gülşen’in vokalde olduğu “Bi' Ağla” şarkısının sırrı neymiş bir de Emir’den dinleyelim.

Kültür-Sanat

Emir’den "Gülşen" sürprizi! Emir “Kendimden” adıyla çıkardığı maxi single çalışmasının ilk video klibini “Bi' Ağla” şarkısına çekti. Klip Kilyos Kısırkaya plajında Murat Küçük yönetmenliğinde 35 kişilik teknik ekip ile çekildi.

Emir’e Arjantinli model Cora Lichtschein eşlik etti. İkilinin klipteki uyumları gözlerden kaçmıyor.

Şarkının sözleri Emir’e müziği Ceyhun Çelikten, düzenlemesi ise Erdem Kınay’a aitken vokalistliğini ise Gülşen yapıyor. Emir, Gülşen’le inanılmaz bir uyumu olduğunu düşünüyorum. Güçlü iki sesin bir araya gelerek düet yaptığı günler de yakın gibi…


Emir’in her klibini başarılı buluyorum. Bu klibinde diğerleri gibi oldukça keyifli. Değişik bir tarz olan bu şarkıda herkesin kendinden bir şeyler bulabileceğini düşünüyorum…

Emir’i yakından takip eden biri olarak müzik dünyasından neden bir süredir uzak olduğunu merak ettim. Hayran kitlesi çok olan Emir bu uzaklık döneminde neler yaptı?


Emir’i buldum konuştum. Bakın bu röportaj da Emir neler söyledi?

Klipte neden yabancı manken tercih ettiniz?

Yeni bir yüzle çalışmak istedim. Ve Arjantinli model Cora Lichtschein’in oyunculuğunu çok beğendim.

Gülşen ile bir düet düşünüyor musunuz?

Gülşen çıkış şarkım “Bi' Ağla”da bana vokaliyle eşlik etti. İleriki zamanlarda ne olur bilinmez. Seslerimiz birbirine çok yakışıyor. Gülşen’le çalışmak benim için büyük bir zevk. İlk günden beri hep yanımda.


“Kendimden” adlı maxi single’nda öncelikle “Bi' Ağla” şarkısına klip çektin. Bir nedeni var mı?

Değişik ve havalı bir şarkı olduğunu düşünüyorum. Ve en önemlisi “Bi ağla” benim ilk yazdığım şarkı…

Bir süredir müzik dünyasından uzaksınız. Bu dönemde neler yaptınız?

Bol bol şarkı yazdım… Bunun dünyanın en güzel şeyi olduğunu fark ettim.

Linet Yurdakul
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: