Emmy Rossum, Shameless’tan ayrıldığını açıkladı!

Emmy Rossum, dünyaca ünlü Amerikan komedi-dram dizisi Shameless’tan ayrıldığını duyurdu.

Dünya Magazin

Emmy Rossum, Shameless’tan ayrıldığını açıkladı! Oyuncu Emmy Rossum, popüler Amerikan komedi-dram dizisi Shameless’tan ayrıldığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Ünlü dizide Fiona Gallagher karakterini canlandıran güzel oyuncu, dizinin 9 Eylül’de yayınlanmaya başlayacak olan 9. sezonunun ardından “Shameless”ta yer almayacak.

Rossum Facebook’tan duygusal bir açıklama yaparak, “Shameless’ın 8 yıl önce hayatıma girmesinden itibaren, bir karakterin inişli çıkışlı harika hayatına öncülük ettim. Bu dizinin bana verdiği sürekliliği ne kadar özlediğimi asla fark etmemiştim. Sezonlar değiştikçe aynı ekibin geri gelmesi beni büyülüyordu. Harika yazılmış, harika şekilde işlenmiş bir dizi... Gerçek dostluklar bizim sezondan sezona devam etmemizi sağladı.” dedi. Tek çocuk olan Emmy Rossum, Shameless sayesinde hayalini kurduğu kocaman bir aileye sahip olduğunu ifade ederek; “Çocukların nasıl büyüdüğünü beraber izledik. Onların güçlü, yetenekli bağımsız bireylere dönüştüklerini gördük. Emma’ya (Emma Rose Kenney) bacaklarını nasıl tıraş edeceğini ben öğrettim. Ethan (Ethan Cutkosky) araba kullanmayı öğrendiğinde yanındaydım. Shanola (Shanola Hampton), Jeremy (Jeremy Allen White), Joan ve Bill geçen yıl New York’ta gerçekleşen düğünümde dans etti. Bu türden bir istikrar, bu aile beni besledi ve yaratıcı bir şekilde gelişmem ve büyümem için yeterince güvenli hissettirdi. Biliyorum ki bensiz de devam edebilirsiniz. Anlatacak daha çok Gallagher hikayesi var. Benim gittiğimi düşünmek yerine alt binaya taşındığımı düşünün.” dedi.

Rossum'un diziden ayrıldığını doğrulayan Shameless dizisinin yapımcısı, “Rossum, Fiona karakterindeki başarısından setteki liderliğine kadar dizinin yükselişindeki anahtar isimdi. Shameless’ın birçok bölümünü yönetti. Dizinin 9. sezonun finalinde Emmy’ye Gallagherlara yaraşır şekilde veda etmek için çok çalıştık. Umarız Emmy’nin, Fiona için çıkardığı müthiş işi onurlandırabiliriz.” şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: