EMNİYETTEN KIVANÇ'A 'CEZA'

TÜRK Polis Teşkilatı'nın 165'inci kuruluş yıldönümü nedeniyle hazırlanan ”Artık suç değil sevgi işleyin” adlı polis klibinin tanıtımı yapıldı.

Magazin

EMNİYETTEN KIVANÇ'A 'CEZA' Törene şarkıyı seslendiren sanatçı Ceza ve aralarında Kanal D'deki Arka Sokaklar dizisinde Başkomiser Rıza'yı canlandıran Zafer Ergin'in de bulunduğu klip oyuncuları katıldı. Klipte gerçek polisler de rol aldı.

Video için tıklayın

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Nisan ayındaki Polis Haftası'nda yapılacak Türk Polis Teşkilatı'nın 165'inci kuruluş yıldönümü kutlamaları nedeniyle bir klip çekti. Klibin tanıtımı 14.00'te Merter'deki Polis Eğitim ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Törene İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, şarkıcı Ceza, Bersay İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Saydam, yapımcı Güven Cengiz, klip yönetmeni Oğuzhan Tercan, Kanal D'deki Arka Sokaklar dizisi oyuncusu Zafer Ergin, Geniş Aile dizisi oyuncusu İlker Ayrık, klip oyuncuları ve emniyet mensupları katıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: