Emrah Karaduman bıçaklı saldırıya uğradı!

Genç besteci, aranjör ve DJ Emrah Karaduman, program için geldiği Eskişehir'de şoförü Volkan Karaca ile birlikte uğradığı bıçaklı saldırıda ağır yaralandı. Polis, olayla ilgili bir kişiyi gözaltına aldı.

Magazin

Emrah Karaduman bıçaklı saldırıya uğradı! Olay gece saat 00.30 sıralarında Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü Caddesi'nde meydana geldi. Bir eğlence merkezine programa çıkmak için Eskişehir'e gelen Emrah Karaduman (29) ile şoförü Volkan Karaca (36) kaldıkları otel girişinde bir kişinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Karnından ve sırtından bıçaklanarak ağır yaralanan Emrah Karaduman ambulansa Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne, kolundan ve elinden yaralanan şoförü Volkan Karaca da Eskişehir Yunus Emre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Emrah Karaduman'dan Aleyna Tilki sürprizi!

Emrah Karaduman'dan Aleyna Tilki sürprizi!Emrah Karaduman ile şoförü Volkan Karaca'yı bıçakla yaralayan şüpheli kısa sürede polis ekipleri tarafından yakalandı. Adı açıklanmayan şüpheli, gözaltına alınarak Çarşı Polis Merkezi Amirliği'ne götürüldü.

Emrah Karaduman'ın ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavinin devam ettiği belirtilirken şoförü Volkan Karaca da Yunus Emre Devlet Hastanesi acil servisinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi.


ALEYNA TİLKİ'DEN AÇIKLAMA

Emrah Karaduman ile birlikte "Cevapsız Çınlama" adlı single çıkaran genç popçu Aleyna Tilki sosyal medya hesabı Twitter'dan bir açıklama yaptı.

Aleyna Tilki, "Haberlere aldırmayın. Emrah'ın durumu iyi." açıklamasında bulundu.


Aleyna Tilki'nin Emrah Karaduman'ın sağlık durumu hakkında attığı tweeti bir süre sonra silmesi ise dikkat çekti.

DHA - Gecce.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: