Emrah Karaduman'dan Aleyna Tilki itirafı!

Emrah Karaduman'la Aleyna Tilki'nin aşk yaşadığı iddiaları bir dönem sıkça konuşulmuş ve magazin sayfalarında bolca yer almıştı. Bu iddia ile ilgili Emrah Karaduman ilk kez konuştu. "Aleyna'yla şu an pek görüşmüyoruz" diyen aranjör bakın ne açıklamalarda bulundu?

Kültür-Sanat

Emrah Karaduman'dan Aleyna Tilki itirafı! Aranjör Emrah Karaduman'la Aleyna Tilki arasında aşk dedikoduları çıkmış bu olay bir dönem magazin gündeminde sıkça yer almıştı. Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Karaduman bu olayla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu. Aranjör, “Aleyna ile aramızda hiçbir zaman aşk olmadı. Bir dönem birlikte çalıştığımız için sürekli bir aradaydık ama sadece arkadaştık. Şu an pek görüşemiyoruz” itirafında bulundu.

ARALARI MI AÇILDI?

Aleyna Tilki ile Emrah Karaduman'ın bir dönem yedikleri içtikleri ayrı gitmiyordu. Hatta Karaduman, Tilki'ye ev ziyaretlerine gidiyor, ailece yemekler yeniyordu. Karaduman'ın "Şu an pek görüşemiyoruz” açıklaması "Araları mı açıldı?" sorusunu akıllara getirdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: