Emrah Serbes'in neden olduğu kazada anne de yaşamını yitirdi!

Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes'in neden olduğu kazada Ayhan Özçelik ve kızı Zeynep Özçelik'ten sonra tedavi altında bulunan anne Nilgün Özçelik de yaşamını yitirdi.

Magazin

Emrah Serbes'in neden olduğu kazada anne de yaşamını yitirdi! Yazar ve senarist Emrah Serbes'in kendisinin yaptığını itiraf ettiği kazada, diğer otomobilde bulunan Ayhan Özçelik ve kızı Zeynep Özçelik'ten sonra tedavi altında bulunan anne Nilgün Özçelik de yaşamını yitirdi.

Emrah Serbes hastaneye içkili mi gitti?

Emrah Serbes hastaneye içkili mi gitti?İzmir- Aydın Otoyolu Torbalı Kavşağı yakınlarında 22 Eylül'de meydana gelen kazada İzmir'den Aydın yönüne giden Ayhan Özçelik (59) yönetimindeki 35 TV 9335 plakalı otomobile, arkadan gelen ve aracı kullandığı sonradan ortaya çıkan Emrah Serbes'in kullandığı 34 NT 5005 plakalı otomobil çarptı.

Emrah Serbes'in ifadesini kaza tutanağı çürüttü!

Emrah Serbes'in ifadesini kaza tutanağı çürüttü!Çarpmanın şiddetiyle savrularak taklalar atan otomobilin sürücüsü Ayhan Özçelik ve kızı Zeynep Özçelik'in (16) hayatı kaybederken, eşi Nilgün Özçelik (51) ise ağır yaralandı.

Emrah Serbes'in savunmasındaki o iddia yalan çıktı!

Emrah Serbes'in savunmasındaki o iddia yalan çıktı!Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tedavisi sürdürülen Nilgün Özçelik, 10 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti. Ünlü yazar ve senarist Emrah Serbes (36), kendisine ait olan 34 NT 5005 plakalı Chevrolet Camaro model aracın, kaza sırasında da kendisinin yönetiminde olduğunu itiraf etmişti.

Özçelik Ailesinin avukatı: Emrah Serbes yazdığı senaryoya göre teslim oldu

Özçelik Ailesinin avukatı: Emrah Serbes yazdığı senaryoya göre teslim olduBehzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes tutuklandı!

Behzat Ç.'nin yazarı Emrah Serbes tutuklandı!Behzat Ç'nin yazarı Emrah Serbes'in mahkemedeki ifadeleri ortaya çıktı!

Behzat Ç'nin yazarı Emrah Serbes'in mahkemedeki ifadeleri ortaya çıktı!EMRAH SERBES'İN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

EMRAH SERBES'İN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLADIDHA

Bunlarda ilginizi çekebilir: