Emrah'ın hissseleri cik cik mi olacak?

Hedge fon yöneticisi Noster Capital'in kurucu ortağı Pedro De Noronha Twitter hisselerinin yüzde 80 düşeceğini öngördü. Eğer De Noronha'nın dediği çıkarsa şarkıcı Emrah gibi Twitter'dan hisse alan ünlüleri kötü haber bekliyor.

Magazin

Emrah'ın hissseleri cik cik mi olacak? Dünyanın önemli Hedge fonlarından Noster Capital'in kurucu ortağı Pedro De Noronha Twitter hisseleri hakkında çok kötümser kehanette bulundu.

CNBC'ye konuşan Pedro De Noronha mikroblog sitesi Twitter'ın hisse fiyatının yüzde 80 düşeceğini öngördü.

Ciddi yatırımcıların Twitter ile mevcut fiyatıyla ilgilenmediğini savunan De Noronha "Bu yatırımcılar Twitter hissesini alıp "paramı ikiye katlayacağım" demiyorlar. Çok yakın bir gelecekte Twitter hisselerini mevcut seviyesinden yüzde 80 daha ucuza alabileceğiz" diye konuştu.

Twitter hisseleri haftasonu öncesi 45.10 dolar seviyesinden işlem görmüştü.

De Noronha'nın açıklamalarını destekleyecek bir araştırma da CNBC tarafından yayınlandı. 1750 Avrupalı yönetici ile yapılan ankette Twitter'ın güvenirliği bir sene içinde yüzde 61 düştü. Aynı zamanda Twitter'ın saygın bir marka olduğunu söyleyenlerin oranı da yüzde 40 düşüş gösterdi.

Twitter halka açıldığında 26 dolar fiyat biçilmiş, hisseler dakikalar içinde 40 doların üzerine fırlamıştı.

İŞTE EMRAH’IN TWITTER ORTAKLARI

Dünya çapında birçok ünlü isim Twitter hisselerini elinde bulunduruyor. Öte yandan Türkiye'de şarkıcı Emrah'ın da 5 milyon dolar Twitter hissesi aldığı iddia edilmiş, şarkıcının basın danışmanı Emrah'ın bir takım girişimlerde bulunduğunu ancak rakamın abartıldığı kadar olmadığını söylemişti. hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: