Emre Altuğ: "Çağla ile tekrar olmaz!"

Emre Altuğ, ayrıldığı eşi Çağla Şıkel ile tekrar evlilik düşünmediğini açıkladı.

Magazin

Emre Altuğ: "Çağla ile tekrar olmaz!" 2015 yılında podyumların aranan ismi Çağla Şıkel'den boşanan Emre Altuğ, eski eşi ile tekrar evlenmenin, uzak bir ihtimal olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Çağla Şıkel, evleneceği adamda aradığı kriterleri sıralamıştı. Bunun üzerine boşandıktan sonra görüşmeye devam eden Şıkel ve Altuğ'un yeniden mi evlenecekleri merak konusu olmuştu.

Çağla Şıkel evleneceği adamda aradığı kriterleri açıkladı!

Çağla Şıkel evleneceği adamda aradığı kriterleri açıkladı!Ancak ünlü manken, Emre Altuğ ile tekrar evlenmeyi düşünmediğini açıklayarak kafalarda oluşan soru işaretlerini kesin bir dille kaldı.

Çağla Şıkel son noktayı koydu!

Evliliklerinden dünyaya gelen Uzay ve Kuzey adındaki oğulları için sık sık bir araya ikiliden Emre Altuğ da barışma iddialarına noktayı koydu.

Altuğ, "Kafamda evlilik yok. Bir çocuğum daha olsun istiyordum ama şimdi düşünmüyorum. İki çocuğum var, onlar bana yetiyor" açıklamasını yaptı.

Emre Altuğ gazino açıyor!

Emre Altuğ gazino açıyor!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: