Emre Aşık, darp edilme anını anlattı!

Çanakkale'de eşi ile feribot beklerken görevliler tarafından darp edilen eski futbolcu Emre Aşık, karısının da kendisine siper olmasıyla birlikte nasıl yaralandıklarını anlattı.

Magazin

Emre Aşık, darp edilme anını anlattı! Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanarak yaşadıklarını anlatan Emre Aşık, eşiyle birlikte Çanakkale'de feribot sırasında görevliler tarafından darp edildiklerini iddia etti. Çocuklarının yanında eşiyle dayak yediğini dile getiren Aşık, olayın iç yüzünü anlattı. Eski futbolcu, Valiliğin davetlisi olarak Galatasaraylı eski futbolcuların yer aldığı dostluk maçı organizasyonuna katıldıklarını, aracı da valiliğin şoförle birlikte gönderdiğini söyleyerek yaşananları şu sözlerle dile getirdi:

"Sırada beklerken Gestaş Genel Müdürlüğü'nden şoföre telefon geldi ve saat 17.00'de Truva atının önünde topluca valinin ve yetkililerin fotoğrafının çekileceği söylendi. Bizi sıradan çıkarttılar, bizden önce de 5 tane araç geçti, yine valiliğin talimatıyla. Görevliler bizi durdurdular, 'Bize öyle bir bilgi gelmedi, ben ne dersem o olur' dedi. Orada sözlü tartışmaya girdik. Güvenlik görevlilerinin yanında değnekçi diye tabir edilen insanlar vardı. Orada 10-15 kişilik çete vardı. Sözlü bir sataşma yaptı ve bir küfür. Hiçbir erkeğin kaldıramayacağı bir küfürdü. Oradaki 10-15 kişi üzerime çullandı. Sırtımdan vuracak kadar kalleştiler. O sırada eşim geldi arabadan. Tekme ile beraber oradaki kalabalığı dağıttı, bana siper oldu. Darbelerin büyük çoğunluğunu o aldı. Çocuklarımızın önünde darp ettiler ve bizi linç etme girişiminde bulundular. Kadın dinlemediler."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: