Emre Aydın konserinde yumruklar konuştu!

Şarkıcı Emre Aydın'ın Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında verdiği konserde yumruklar konuşurken konser yeri savaş alanına döndü.

Magazin

Emre Aydın konserinde yumruklar konuştu! Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında konser veren şarkıcı Emre Aydın, Safranbolulu hayranlarını coştururken konser alanında çıkan kavgada ise yumruk ve tekmeler havada uçuştu.

Emre Aydın: Tarkan bugün çıksaydı ‘Megastar’ olamazdı!

Emre Aydın: Tarkan bugün çıksaydı ‘Megastar’ olamazdı!Karabük Safranbolu Belediyesi tarafından bu yıl 18. düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı'nda bir etkinlik düzenlendi.

Emre Aydın ve Eda Köksal evlendi!

Emre Aydın ve Eda Köksal evlendi!Festival kapsamında sahne alan Emre Aydın, yaklaşık 15 bin hayranını şarkılarıyla coşturdu. Konser sırasında sahnenin ön tarafında bulunan ve alkollü olduğu belirlenen bir grup, genç kızlara rahatsızlık verince ortalık bir anda savaş alanına döndü.

Emre Aydın'dan aşk itirafı!

Emre Aydın'dan aşk itirafı!Tekme yumrukların havada uçuştuğu kavgada, alkollü gençler konser alanından çıkarılınca kavga son buldu. Yaklaşık 1.5 saat sahnede Emre Aydın, sahne önünde çıkan kavgaya rağmen konserine devam etti.

Emre Aydın'dan 'Ölünmüyor

Emre Aydın'dan 'Ölünmüyor"Öte yandan Emre Aydın hayranları ise çatılara çıkarak konseri dinledi.

Emre Aydın ve Model'den sürpriz düet

Emre Aydın ve Model'den sürpriz düetKaynak: ucankus.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: