Emre Ertürk Newyork Home ve 727 Desing!

Emre Ertürk Newyork Home ve 727 Desing, renovasyon ve dekorasyon da son zamanların tercih edilen markası oldu.

Kadın

Emre Ertürk Newyork Home ve 727 Desing! 727 Desing & Emre Ertürk NewYork Home, mimari ve iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yenilikleri etkileyeci, şık, kalıcı ve foksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak, yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan zamansız mekanlar tasarlıyorlar.

Cesur ve farklı fikirleriyle ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon katan 727 Desing & Emre Ertürk NewYork Home son dönemin en çok tercih edilen markaları olmayı başardı.


Emre Ertürk hakkında:

18 sene New York’ta yaşamış, Emre Ertürk, ilgilendiği tüm sanat dallarındaki yeteneği ve birikimini bir araya getirerek 2000 senesinde Emré NewYork markasını yarattı. Ertürk’ün tasarımları, Avrupa, Türkiye ve Amerika’da birçok başarılı isim tarafından beğeniyle takip ediliyor.

‘Emré NewYork’ markasının kurucusu ve tasarımcısı Emre Ertürk, İstanbul’da doğdu. 11 yaşından itibaren her yaz İngiltere’de yaz okulunda eğitim alan, Ertürk liseden sonra, Londra’da International Schiller University ve American College of Arts’da akademik sanat eğitimi ve Marmara Güzel Sanatlar Akademisi’nde görsel sanatlar ve reklam, New York Film Academy’de, lisans film eğitimi aldı. 3 yaşından beri resim yapan Ertürk, Londra, İstanbul, Ankara ve New York’ta sayısız resim sergileri açtı. Birçok eseri ile ulusal ve uluslararası resim yarışmalarında birincilik ödülü kazanan Ertürk, moda tasarımcılığının yanı sıra uluslararası deneyime sahip bir ressamdır.

20 yıldır hem ulusal, hem de uluslararası sosyal sorumluluk projelerinde el emeği göz nuru eserlerinin gelirinin yardıma muhtaç insanlar yararına satılması ile, uluslararası medyada adı sıkça geçen Emre Ertürk, dünyada nesli tükenen kaplanların korunması için var gücüyle çalışan İngiliz vakfi; Tiger Time Foundation’un da global bilinçlendirme kampanyasında yer alıyor. Ertürk ile birlikte Susan Sarandon, Sir Paul McCarthy, Samantha Fox, Angelica Huston ve Jeremy Irons gibi bir çok ünlü, bu global kampanyada yer alan diğer isimler arasındadır.

‘Emre Ertürk Collection’ adlı ilk seri üretimine, 1996 yılında Vakkoroma mağazaları için tasarladığı Emre Ertürk imzalı tablo baskılı t-shirt, bayan çantası, kemer ve anahtarlıkla başladı. 1997 yılında film eğitimi almak için New York’a gelen Ertürk ilgilendiği tüm sanat dallarındaki yeteneği ve birikimini bir araya getirerek 2000 senesinde ‘Emré New York’ markasını yarattı.

Ertürk’ün tasarımları, aralarında Kraliçe Olivia Culpo, Kraliçe Stefania Fernandez, Lana Parilla, Antonio Sabato Jr., Leonardo DiCaprio, Paris Hilton, Padma Lakshimi, Jessica Simpson, Ahmet Ertegun, Demet Oger, Robert De Niro, Geena Davis, Mariah Carey, George Clooney, Micheal Sheen, Anne Lynne McCord, Paula Abdul, Jennifer Coolidge, Ginnifer Goodwin, Milla Jovovich, Beyonce, Carmen Electra, Britney Spears, Famke Janssen, Kevin Klein, Shaun Tobb, Kathleen Kennedy, Princess Nilufer, Princess Irine, Senator John Kerry'nin eşi Heinz Ketçaplarının varisi Teresa Heinz Kerry, Michelle Obama, Cherie Blair, Matt Dillon, Meera Gandhi ve Jennifer Lopez’in de olduğu Avrupa ve Amerika’da birçok ünlü ve jet sosyete tarafından beğeniyle takip ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: