Emre Karayel: "Atlarım için sabah 5'te bile idmana giderim!"

Yeni dizi 'Kocaman Ailem'de 'Şinasi' karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Emre Karayel, verdiği bir röportajda atlarının işinden bile daha önemli olduğunu vurguladı.

Magazin

Emre Karayel: "Atlarım için sabah 5'te bile idmana giderim!" Başarılı oyuncu Emre Karayel, yarış atı almasıyla gündeme gelmişti.

Karayel, verdiği bir röportajda atlarıyla arasının çok iyi olduğunu vurgulayarak, "Babamın atları varmış küçükken. Dedem vefat edince onun atlarını satmışlar, çok ağlamış. Ben de "İleride param olursa sana o atları alacağım" demiştim. Ama yarış atı hayal etmemiştim" sözlerini dile getirdi.

Emre Karayel, "İki atım var. Ben işin hobi kısmındayım. Bunun kumar olduğunu söyleyenlere katılmıyorum. 'At yarışı oynayayım' diye girmedim bu işe. Atlarımı seviyorum. Set için sabahın 5'inde kaldıramazlar beni ama atlar için idmana giderim." sözleriyle atlarının kendisi için ne kadar önemli olduğunun altını çizdi.

Emre Karayel'den yıllar sonra gelen itiraf!

Emre Karayel'den yıllar sonra gelen itiraf!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: