Emre Kınay: Kerem Bürsin ile tiyatro yapacağız

Emre Kınay, her karakteri canlandırabildiğini ancak, dramaların daha çok yorduğunu söyledi. Kınay, arkadaşı Kerem Bürsin ile tiyatro oyununda bir araya geleceklerini açıkladı.

Magazin

Emre Kınay: Kerem Bürsin ile tiyatro yapacağız Başarılı oyuncu Emre Kınay, Birleşik Arap Emirlikleri merkezli MBC4 kanalında sunucu Liana Dahdouh'un sunduğu ‘Turki Ekstra’ programının sorularını yanıtladı.

Kınay, tiyatro oyunculuğunun apayrı olduğunu, 5 bini aşkın yıldan bu yana devam etme nedeninin de büyük olasılıkla bu özelliği olduğunu belirterek, "Her şey o anda; canlı olur. Hata yapsanız da devam etmek zorundasınız. O yüzden başka bir heyecan. Ama televizyonda öyle değil. Bir şey yanlış mı oldu; ‘Keselim’, ‘Baştan alalım’ yoluna gidiliyor" diye konuştu.

"KEREM BURSİN İLE TİYATRO YAPACAĞIZ"
Emre Kınay, 1.5 yıla yakın süre önce biten ‘Güneşi Beklerken’ dizisinde oynayan Kerem Bürsin’ın çok sevdiği bir arkadaşı olduğunu hala görüştüklerini belirtirken, şunları anlattı:


"Kızlarımı oynayan Hande Doğandemir ve Yağmur Tanrısevsin ile sürekli yine beraberiz. Hayatımda hiçbir seti ziyaret etmediğim kadar ‘Şeref Meselesi’ setini ziyaret etti. Kerem ile yol arkadaşlığımız tiyatral anlamda da devam edecek. Tiyatro yapacağız büyük ihtimal. Tanınmış bir isim ‘Oyunculuk çok kolay bir iş. Sadece ilk 35 yılı zor demiş’ Kerem iyi bir oyuncu. Daha da iyi olacak. Mutlak surette tiyatro yapması lazım."

Bunlarda ilginizi çekebilir: