Emre Kınay'ı isyan ettiren görüntü!

Antalya'nın ünlü tatil beldesi Adrasan'da tatil yapan Emre Kınay, çöplerin toplanmamasından şikayet etti.

Magazin

Emre Kınay'ı isyan ettiren görüntü! Ünlü oyuncu Emre Kınay, Antalya'nın ünlü tatil beldesi Adrasan'a tatile gitti. Fakat buradaki görüntü oyuncuyu isyan ettirdi. Çöp kutularının dolduğunu ve çöplerin 2 gündür toplanmadığı anlatan Emre Kınay sosyal medya üzerinden Adrasan'a sahip çıkılmasını istedi.

Emre Kınay'dan 'öldü' iddiasına videolu cevap!

Emre Kınay'dan 'öldü' iddiasına videolu cevap!İşte Emre Kınay'ın o paylaşımı:

"Ben Adrasan'a ilk kez 20 yıl önce geldim.Geldiğimde doğasına, denizine, deresine, samimiyetine aşık oldum. Köylüsüyle, işletmecisiyle ahbap olduk yıllar içinde. Deniz aynı, doğa aynı ama bu çöpler o yürüyüş yolu boyunca park edilmiş araçlar taa denizin dibine kadar. Çöpler gördüğünüz gibi otellerin dibinde leş gibi kokuyor. 2 gün bekledim bu çöpleri alırlar, günü vardır diye. Bu akşam artık dayanamadım. Var mı ilgilenecek biri? Adrasan Kumluca'ya, bu beldeye lütfen sahip çıkınız. Eski haline döndürün lütfen. Söz veriyorum takipçisi olacağım. Bayramınız mübarek olsun."

Emre Kınay'dan iftar paylaşımı!

Emre Kınay'dan iftar paylaşımı!
Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: