En büyük eczacılık buluşması

Eczacılığın geleceğinin tartışıldığı platformda, 2015 de başlayan ‘Eczaneler Güzeltir Hareketi’ bu sene de artan hızıyla devam ediyor.

Yaşam

En büyük eczacılık buluşması PharmeTic Girişimci Eczacılar Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek, En Büyük Eczacılık Buluşması; Geleceğin E hali; 22-23-24 Eylül 2016 ‘da İstanbul Kongre Merkezi’nde organize edilecek. Her biri sektörlerinin önemli oyuncularından olan ve 200’e yakın önemli firma temsilcisinin katılacağı toplantıda; Geleceğin E hali 2016’nın yeni konsepti, Eczacılığın geleceğine dair görüşler, planlar ve amaçlar olarak belirlendi.

2004 yılında kurulan Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği (PGED), eczacılığın, eczanelerin hatta tüm sektörün geleceği için çok önemli, dönüştürücü çalışmalara imza atan kanaat önderi eczacılardan oluşuyor. 12 yıldır gerçekleştirdiği sıra dışı projelerle ilacın yanı sıra, OTC, kişisel bakım, besin destekleri ve dermokozmetik gibi alanlarda da belirleyici rol oynuyor, yönderlik yapıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: