En büyük nedeni ise...

Star TV’de 3. sezonuna devam eden İstanbullu Gelin dizisi, yeni sezonda hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Dizi Galeri

En büyük nedeni ise... Başrollerini Aslı Enver, Özcan Deniz ve İpek Bilgin’in paylaştığı dizi, hikayesiyle ve oyunculuklarıyla çok konuşuluyordu. Cuma günleri reyting rekorları kıran dizi, yeni sezonda Meral Çetinkaya, Nihal Yalçın, Kaan Çakır, Ahsen Eroğlu’nun da katılmasıyla bu sezon bambaşka hikayelere imza atıyor. Ancak izleyici yeni sezondan mutsuz ve sosyal medyada da bunu sıklıkla ifade ediyor.

Vatan Gazetesi’nden Oya Doğan da İstanbullu Gelin ile ilgili bir değerlendirme yaptı ve izleyicinin neden mutsuz olduğunu şöyle dile getirdi:

“İstanbullu Gelin ekranda senaryosunu en sevdiğim dizi” diye yaza yaza sanırım nazar değdirdim. Yeni sezon bölümleri eski tadı vermemeye başladı. Faruk’un Garip’in oğlu olduğu iki bölümdür işleniyor. Sanki dizi fazlasıyla yavaşladı. Fakat sanırım asıl mesele dizinin varoluş dünyasını kaybetmesi. O konak dizinin mekânsal gerçekçiliğini sağlarken seyirciyi de köklerine bağlıyordu. Konak gidip aile savrulunca seyirci de umutsuzluk uyandırdı.”

İstanbullu Gelin'den Yasak Elma'ya transfer!

İstanbullu Gelin'den Yasak Elma'ya transfer!Uluslararası Emmy Ödülleri’nde finalist oldu!

Uluslararası Emmy Ödülleri’nde finalist oldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: