"En Büyük Şef" Çayyolu'nda dostlarıyla yeniden buluştu

2007 yılında Ankara’da kurulan ve tüm Türkiye’de hızla büyüyen Big Chefs, Ankara Çayyolu şubesini yeniledi! Big Chefs’lerin kurucusu, Türkiye’nin önde gelen başarılı iş kadınlarından Gamze Cizreli’nin açılışını yaptığı Big Chefs Çayyolu’nun bu özel gününe Ankara’nın iş ve cemiyet hayatından önemli isimler eşlik etti.

Diğer Haberler

"En Büyük Şef" Çayyolu'nda dostlarıyla yeniden buluştu Her geçen gün lezzet serüvenine yurt içinde ve yurt dışında yeni noktalar ekleyerek büyüyen Big Chefs, Ankara Çayyolu şubesini yeniledi. Misafirlerini daha da ayrıcalıklı ağırlamak üzere yenilenen Big Chefs Çayyolu şubesinin açılışı,Big Chefs’lerin kurucusu, Türkiye’nin ünlü iş kadınlarından Gamze Cizreli’nin önderliğinde,çok özel bir davetle gerçekleşti.


Sıfırdan yarattığı markasıyla Ankaralılar’ın gönlünde ayrı bir yere sahip olan ünlü iş kadını Gamze Cizreli, yenilenen Big Chefs Çayyolu şubesinde Ankaralı dostlarını ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

Yaklaşık üç sene önce İstanbul’a taşınan Gamze Cizreli, bu özel davette Ankaralı dostlarıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk ve heyecan duyduğunu ifade etti. DJ Ogün Dalka’nınçaldığı parçalar ve saksafon performansıyla renklenen açılışta, Ogün Dalka’ya kabinde Ankaralı iş adamı Cenk Tankal da eşlik etti. “Yaza Veda, Kışa Merhaba” konseptiyle gerçekleşen davete, Nejat – Duriye Arseven, Sarp Evliyagil, Carolina – Cenk Tankal, Çağrı – Elvan Odabaşı Kanar gibi Ankara’nın iş, cemiyet, siyaset ve diplomasi dünyasından önemli isimler katıldı.

Foto Galeri.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: