En çılgın çantalar Katy Perry'de!

Çanta konusunda Hollywood'un en iddialı ismi Katy Perry... Ünlü şarkıcı, son birkaç yıldır sade kıyafetler giymeyi tercih etse de farklılığını taşıdığı çantalarıyla ortaya koyuyor

Kadın

En çılgın çantalar Katy Perry'de! 1984 doğumlu Katy Perry, 2008'de yakaladığı çıkışın ardından müzik dünyasının en etkili isimlerinden biri oldu. Şöhretinin ilk yıllarında aşırı provokatif kıyafetleriyle dikkat çeken Perry, daha sonra ünlü moda evlerinden giyinmeye başladı. Günlük hayatında daha sade bir tarz benimsedi ama farklılığını çantalarıyla ortaya koymaya başladı.

HAP ŞEKİLLİ ÇANTA

Louboutin'in 'Pilule' isimli kapsül şeklindeki çantasıyla büyük dikkat çeken Perry; Judith Leiber'in 'cake clice' ve 'cupcake' modeli şık çantalarını da severek kullanıyor. Perry'nin bir diğer sevdiği tasarımcı da Lena Erziak... Erziak'ın elma şekilli çantasını da davetlerde kullanan Perry'nin muz şekilli çantası da çok dikkat çekmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: