En çok izlenen yapım oldu!

Pazartesi gecesi reyting sıralamalarına damga vurup en çok izlenen yapım, ATV ekranlarında izleyici ile buluşan "Karadayı" dizisi oldu.

Magazin

En çok izlenen yapım oldu! ATV'de pazartesi gece ekrana gelen Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın senaristliğini yaptığı, Ezel dizisinin yapımcılığını yapan Kerem Çatay'ın kurguladığı ve Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın yönetmenliğini yaptığı "Karadayı" dizisi Pazartesi gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un olduğu "Karadayı" pazartesi gününün en çok izlenen yapımı oldu.

Karadayı, Tüm Kişiler'de 12.21 izlenme oranı ve 27.99 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 12.48 izlenme oranı ve 29.78 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

Karadayı'nın son bölümünde; Feride'ye aşkını itiraf eden Sinan, Mahir'in gazabına uğradı. Kendisini nikah masasında bulan Feride'nin stresten baygınlık geçirmesi nikahın gerçekleşmesini engelledi.

Pazartesi gününün en çok izlenen ismi "Karadayı" dizinin takipçileri sosyal medya üzerinden dizinin bir sonraki bölümü için sabırsızlıklarını tepki ile gösterdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: