En Çok Kazanan Dj!

Seks kasediyle dünya çapında şöhrete kavuşan ve şimdi DJ'lik yaparak para kazanan Paris Hilton, performans başına 100 bin dolar kazanıyormuş!.

Dünya Magazin

En Çok Kazanan Dj! Sabah - Hilton otellerinin varisi Paris Hilton; modellik, oyunculuk ve şarkıcılığın ardından şimdi de DJ'lik yaparak servetine servet katıyor. Geçtiğimiz günlerde Uruguay'da bir ürün tanıtımına katılan ve partide DJ'lik yapan Hilton, kısa süreli performansı için tam 100 bin dolar kazandı!

TEKLİFLERE YETİŞEMİYOR

Seks kasedinin internete düşmesinin ardından o dönemki en yakın arkadaşı Nicole Richie ile birlikte rol aldığı 'The Simple Life' isimli reality show ile dünya çapında şöhrete kavuşan Hilton, elde ettiği kolay şöhreti nakte çevirmeyi iyi biliyor. People dergisi, DJ'lik konusunda çok başarılı olmamasına rağmen dünyanın dört bir yanından teklifler alan Hilton'un; performans başına dokuz adet Hermes'in Birkin model çantasını, 33 adet Alman kurdu ve bir adet Audi A8 otomobil alabildiğini yazdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: