En çok onlar haber oldu!

Medya Takip Merkezi (MTM) yaptığı araştırmada Mayıs ayında magazin ve sanat dünyasının öne çıkan konularını belirledi. Oya Aydoğan’ın beklenmedik ölümü, sanat dünyasını sarsarken, sevenlerini de üzüntüye boğdu. Megastar Tarkan’ın sürpriz nikâhı ve ünlü çift Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal’ın beklenen düğünü aya damgasını vuran olaylar olarak kayda geçtiler. İşte araştırmanın detayları…

Magazin

En çok onlar haber oldu! Yeşilçam’ın ünlü isimlerinden Oya Aydoğan, aort damarının yırtılması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. “Söylemezsem Olmaz” programının yorumculuğunu da yapan Aydoğan’ın beklenmedik vefatı, sanat dünyasını olduğu kadar sevenlerini de yasa boğarken, vefat haberi on bin 331 haberle medyada yer aldı.

Megastar Tarkan’ın uzun süredir birlikte olduğu gurbetçi sevgilisi Pınar Dilek’le sürpriz şekilde hayatını birleştirmesi, magazin ve sanat dünyasında öne çıkan başlıklar arasında yer aldı. Düğün, 4 bin 310 habere konu edildi.

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Survivor’da yaşanan son gelişmelerle listede adından söz ettirmeye devam etti. Gönüllüler takımında yaşanan sıcak gelişmeler ve Ilıcalı’nın sert sözleri basında yer alarak 3 bin 450 habere konu oldu.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Cunda Adası’nda beklenen düğünleri gerçekleşti. Yakın dostları ve ünlü isimlerin yer aldığı 300 kişilik davetten kareler, sosyal medyada ilgi odağı oldu. İmirzalıoğlu, 2 bin 637 habere konu olurken; Kobal, 2 bin 554 haberle yer aldı.

Oya Aydoğan son yolculuğuna uğurlandı!
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Tarkan'dan düğün fotoğrafları!
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'in düğün fotoğrafları
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: