EN GICIK ÜNLÜLER

Hep övülecek değiller ya. Facebook sitesinde adlarına 'gıcık olanlar' bölümleri bile açılıyor..

Magazin

EN GICIK ÜNLÜLER Arkadaşlık sitesi Facebook'ta pek çok sanatçının kişisel sayfası ve 'fan grupları' olduğu gibi adlarına 'gıcık olanlar' bölümleri de açılıyor. Rekor 76 grupla Nihat Doğan'da, Ferhat Göçer adına açılan gruba eski eşi bile üye

FERHAT KOVUCU KREM!

Eski eşinin de üye olduğu 'Ferhat Göçer'den Midesi Bulananlar Kulübü'nün üye sayısı dört gün önce tam 2 bin 143 kişiydi. Göçer bu grupta 'tenor, sosyete türkücüsü' olarak adlandırılıyor ve herkes şarkıcı hakkında görüşlerini yazıyor. Örneğin 'Ferhat Göçer'le ıssız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey nedir acep?' tartışma konusuna verilen bir yanıt şöyle: '1.Anti-ferhatik ilaç 2. Beni bitkisel hayata sokması gereken bir ilaç. 3. Ferhat kovucu krem.'

NİHAT DOĞAN YAŞ SOPAYLA DÖVÜLSÜN

Facebook'ta 'nefret ediyoruz' diye adına en çok grup açılan isim belki de Nihat Doğan. 'Anti Nihat Doğan, Nihat Doğan'ı bir kaşık suda boğmak isteyenler, iddaya girerim Nihat Doğan'ı yaş sopayla dövmek isteyen 1000 kişi bulurum, Nihat Doğan bundan sonra hiçbir programa çıkmasın diyenler, Nihat Doğan'ın içindeki düdük çıkarılsın diyenler' gibi tam 76 grup bulunuyor. '21. yüzyılın en büyük düşünürü: Nihat Doğan' adlı grupta ise şarkıcının magazin programlarında söylediği sözler yer alıyor:

'Ben 0 rh kan gibiyimdir'

'Sakat sinek olmayı bildiğim gibi ebabil kuşu olmayı da iyi bilirim.'

'Nihat Doğan sakal gibidir. Nihat Doğan'ı kesersin, daha gür çıkar.'

'Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye...'

CANKAN ve İsmail YK'dan nefret edenler: 204 üyesi var. DEMET Akalın'dan nefret edenler: 87 üyesi var. ARMAĞAN Çağlayan'a gıcık olanlar: 121 üyesi var. ÖZCAN Deniz'e gıcık olanlar derneği: 85 üyesi var. KIRAÇ'A kıl olanlar: 993 üyesi var. HÜLYA Avşar, GÜLBEN Ergen ve Petek Dinçöz'den nefret edenler: 166 üyesi var. YILDIZ Tilbe ve Serdar Ortaç'tan tiksinenler cemiyeti: 204 üyesi var. DENİZ Seki ve Hüsnü Şenlendirici'den artık öööö gelenler: 26 üyesi var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: