EN GÖZDE BEKAR JENNİFER ANISTON!

Güzel oyuncu Jennifer Aniston, en çok tercih edilen bekâr seçildi..

Magazin

EN GÖZDE BEKAR JENNİFER ANISTON! Seksi oyuncu Halle Berry ikinci sırada, Elin Nordegren ise üçüncü sırada yer alıyor...

Romantik komedi filmlerinin vazgeçilmez ismi Jennifer Aniston, en gözde bekâr seçildi... Vanity Fair Dergisi tarafından yapılan oylamada Aniston birinci seçilirken güzel oyuncu Halle Berry ikinci seçildi. Üçüncü sıraya ise ünlü golf oyuncusu Tiger Woods'un eşi Elin Nordegren yerleşti. Beş yıl önce yakışıklı oyuncu Brad Pitt'- ten boşandıktan sonra aşktan yana şansı bir türlü gülmeyen Aniston, adı sık sık birileriyle anılsa da hâlâ bekâr. Her fırsatta bir aile kurup anne olmak istediğini söyleyen güzel oyuncu, bazen bu hayalinin gerçekleşmeyeceğinden korktuğunu ifade ediyor.

ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYOR
Seksi oyuncu Jennifer Aniston, her fırsatta aşk kadını olduğunu söylese de bekar oyuncuların başını çekiyor. Güzel oyuncu, bir gün çocukları ve eşiyle birlikte bir kasabada yaşayacağını söylüyor.

ELIN HERKESTEN UZAK DURUYOR
İki ay önce kızının babası ve dört yıldır birlikte olduğu başarılı manken Gabriel Aubry'den ayrılan Halle Berry, yeni bir aşka yelken açsa da hâlâ en çekici bekâr kadınlar arasında yer alıyor. Üçüncü sırada yer alan Elin Nordegren, eşi Woods'un kendisini aldattığını öğrenmesinin ardından tek celsede boşandı. Nordegren, basından uzak duruyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: