En güzel hediyeyi alın ama kendinize...

Sevgililer günü, doğum günleri, yeni yıllar ve yıldönümleri…

Kadın

En güzel hediyeyi alın ama kendinize... Erkekler için unutması iki dakika, kadınlar için hatırlaması bir ömür süren bu günler, ilişkilerde en büyük sorun olmaya hep devam etti. Birileri unuttu, diğerleri kırıldı ve üzüldü. Bilgisayar şifresi yapmak, hatırlatıcılara kaydetmek de işe yaramadı. Sonunda çıkacak huzursuzluğu göze alan baylar bu günleri inatla hatırlamadı. İşte çözüm burada.

O halde size bir öneri. Bu özel günlerde sevdiklerinize değil kendinize hediye alarak istediğiniz mutluluğa kavuşabilirsiniz. Hatta aldığınız hediyeyi paket bile yaptırın. Size almasını istediğiniz kişinin huzurunda açarak mutluluğunuzu katladığınızda, ona ihtiyacınız olmadığına inanacak ve kim bilir, belki bir daha ki yıl dönümünde harekete geçecektir. Siz yine de deneyin. Her özel günlerde hediye almak için çıktığınız kişi, kendi paşa gönlünüzün reisi olsun. Mutluluğu sizin açınızdan en çok hak eden kişi yine sizsiniz. Öyleyse kendinize cömert olun. Bu yeni yılda şahane bir hediyeye sahip olmak için kimsenin size hediye almasını beklemeyin. Mutlu yıllar.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: