En güzel şoför

Devam filminde maceradan maceraya koşacak Cumali Ceber’in yolu bu sefer aşkla da kesişiyor! Kahkahayı bir yol hikayesine taşıyan, sevilen karakter Cumali, bir amaç uğruna çıktığı yolda hayatının aşkı ile de karşılaşıyor.

Kültür-Sanat

En güzel şoför Yolda otostop çekerken karşılaştığı şoför Pırıl, (Esra İşgüzar) Cumali’yi arabasına alınca gönül işleri de kahkahaya dahil oluyor.

İlki gişede büyük başarı yakalayan “Cumali Ceber”in ikincisi geri sayıma başladı!

Yapımcılığınu Retropro & Chantier’in üstlendiği “Cumali Ceber 2” 8 Haziran’da (2018) sinemalarda!


“Cumali Ceber 2” Kısa Hikaye

Çekimleri Adana, Antalya ve Hatay'da gerçekleştirilen serinin devam filmi Cumali Ceber 2, ‪8 Haziran'da sinemalarda olacak!

Cumali Ceber, büyük oğlu Cevher'e kız isteme hazırlığındayken, arsası dedesine ait olan mahalledeki huzurevinin yıkılacağını öğrenir ve mahalleliye bu yıkıma engel olacağının sözünü verir. Dedesi ise yıllar önce kendisine emanet ettiği köstekli saati geri getirmesi durumunda arsayı satmaktan vazgeçeceğini söyler ancak Çetin Enişte, Cumali'den gizli bir şekilde saati almış ve Pırıl'a hediye etmiştir. Saatin peşine düşen Cumali, dedesinin isteğini yerine getirmeye çalışırken Pırıl'a ilk görüşte aşık olmasıyla kendini garip bir maceranın ve aşkın içinde bulur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: