EN İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFLERİ!

Ünlülere gelen bu evlilik teklifleri duyanları şaşkına çeviriyor...

Magazin

EN İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFLERİ! Küçük Kadınlar dizisinin güzel oyuncusu Hande Soral'ın bir gurbetçi hayranından aldığı, "Abla ben seninle evlenmek istiyorum" yolundaki evlilik teklifi diğer ünlüleri de akla getirdi. Birçoğu ‘enteresan’ tekliflerle karşılaşmış...

Ayşegül ALDİNÇ: Bir internet sitesinde hayranlarıyla buluşarak 1 saat sohbet eden ünlü sanatçı o gün yüzlerce evlenme teklifi alarak bu alanda adeta bir rekora imza attı. Aldinç, "Hayatımda hiç bu kadar çok evlenme teklifi aldığım başka bir günü hatırlamıyorum" diye konuştu.

Necati ŞAŞMAZ: Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar'ı gittiği her yerde özellikle kadın hayranlarının ilgisiyle karşılaşıyor. Şaşmaz bir hayranının söylediği sözler karşısında nasıl zor durumda kaldığını şöyle açıklamıştı; "Alışveriş merkezine bizi görmek için yüzlerce insan gelmişti. Bir ara önlerden bir bayan bana soru sormak için eline mikrofonu aldı. Sonra "Benimle evlenir misin? Senin eşin olmak istiyorum" dedi. Öylece kalakalmıştım."

İbrahim TATLISES: Ünlü sanatçı sahnede bir sürpriz ile karşılaştı. Kadın hayranı tarafından sahneye fırlatılan zarfı açan Tatlıses evlenme cüzdanı ile karşılaştı. Evlenme cüzdanını inceleyen Tatlıses hayranına, "Bu nedir kızım? Yırtayım mı bunu? Bununla mı uğraşacağım" sözleriyle de tepki göstermişti.

KONSERDE PANKART AÇMIŞLAR

Hadise: Bugüne kadar bazı hayranlarından evlilik teklifi aldığını ve konserlerinde de açılan bazı pankartlarda 'Benimle Evlenir misin' yazdığını söyleyen Hadise, bu tür şeylerin hoşuna gittiğini ve bunlara pozitif baktığını belirtti.

CANLI YAYINDA GELEN MAİL: EVLEN BENİMLE

Pelin KARAHAN: "Kavak Yelleri" dizisinde Aslı karakterini canlandıran güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda canlı yayınlanan bir programın konuğu oldu. Programda mail yoluyla hayranlarından evlenme teklifi alan Karahan ne yapacağını şaşırdı. Spiker, bir izleyicinin "Dizideki yurduna seni görmeye geleceğim. Pelin Karahan, benimle evlenir misin" şeklindeki mesajını canlı yayında okudu. Karahan, gülme krizine girdi. Tekliflerin sayısı artınca utanan genç oyuncu, çareyi konuyu değiştirmekte buldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: