EN İYİ KISA FİLMİ SEÇECEK

Bergüzar Korel, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TÜRSAK Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen 'Geleceğin Sineması' adlı projenin jürisine seçildi. Korel, proje kapsamında sinema öğrencilerinin çekeceği 'En İyi Kısa Film'i seçecek.

Magazin

EN İYİ KISA FİLMİ SEÇECEK Oyuncu Bergüzar Korel de jüri üyesi oldu. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın projesi olan ve TÜRSAK Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilen 'Geleceğin Sineması' adlı projede sinema öğrencilerinin 'Kısa Film Projelerini' değerlendirecek olan Korel, en iyi kısa filmi seçecek.

Diğer jüri üyeleri ise şöyle: 'Geleceğin Sineması 5'in jüri başkanlığını TÜRSAK Vakfı Başkanı Engin Yiğitgil üstlenirken, jüri üyeleri, 'Hayatım Sinema' programı sunucusu ve editörü Muammer Brav, yazar Can Dündar, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü Sinema Daire Başkanı Nejat Gökçe, grafik sanatçısı Kemal Öktem, gazeteci Özay Şendir ve oyuncu Levent Üzümcü'' den oluşuyor. TÜRSAK Vakfı en iyi ilk üç proje sahibini de ödüllendirecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: