En İyi Şef & En İyi İşletmeci & En İyi DJ adayları

En iyilerin ödüllendirildiği MEKAN OSCARLARI için her ay düzenlenen anketin 5. kategorisi karşınızda.. En iyi şef, işletmeci ve DJ'ler sizlerin oylarıyla belirleniyor!

Diğer Haberler

En İyi Şef & En İyi İşletmeci & En İyi DJ adayları En İyi Şef adayları için tıklayın.

En İyi İşletmeci adayları için tıklayın.

En İyi DJ adayları için tıklayın.

* * *

Türkiye'nin ilk ve tek "Mekan Oscarları"nı bundan tam 14 yıl önce GECCE.com başlattı.

14 yıldır aralıksız gerçekleştirilen "Mekan Oscarları"nda her yıl çok daha güzel ve çok daha büyük bir organizasyon gerçekleştirildi.

Herkesin sırf hava olsun diye sanatçılara ödül verdiği törenlerde GECCE.com, mekancıların ödüllerini ünlü sanatçılara verdirdi.

Yeme-içme sektörünün önünü açan ve gelişmesinde çok büyük katkı sağlayan GECCE.com, yaz-kış yayınladığı "GECCE REHBERLERİ" ile de mekanlara ışık tuttu, öncü oldu.

Türkiye'nin en önemli gurmelerini biraraya getirerek başarılı mekanları ödüllendirdi.

GECCE GURME KURULU; Ali Rıza Kardüz, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Ali Sirmen, Fatih Altaylı, Kenan Erçetingöz, Ali Esad Göksel, Arda Türkmen, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Mike Norman.

Böyle güçlü isimlerden oluşan "gurme kurulu", sadece "gecce mekan oscarları" için biraraya geldi ve gelmeye devam edecek.

En İyi Balıkçılar, En İyi Kebapçılar, En İyi Steak House, En İyi Türk, En İyi Dünya Mutfağı, En İyi Brasserie, En İyi Yöresel Mutfak, En İyi Restoran, Kulüp, Cafe, En Popüler Mekan, En İyi Şef vs. gibi kategorilerin en iyilerini, gecce.com okurları belirleyecek.

OSCAR, EKİM 2015'TE

Her zaman olduğu gibi 2015 Ekim ayında da muhteşem bir organizasyonla "GECCE MEKAN OSCARLARI" gerçekleştirilecek ve GECCE.com okurlarından yüksek oy alıp ön elemeyi geçen aday mekanlar, son olarak "gurme kurulu" tarafından değerlendirilecek ve altın kaplamalı özel ödüllerin sahibi olacaklar.

Yaşasın GECCE.com..

Yaşasın Gecce Mekan Oscarları..

Mekan Oscarları Geccerestoran'dan sorulur!

Mekanları ödüllendirmek Geccerestoran'ın işidir!

Bunlarda ilginizi çekebilir: