En iyiler arasında bir Türk!

Geçtiğimiz gün CNN'in seçtiği "Dünyanın en iyi teras restoranları" arasında tanıdık bir ismi rastladık. Listeye Türkiye'den girebilen tek restoran 360 İstanbul oldu. İşte detaylar..

Diğer Haberler

En iyiler arasında bir Türk! CNN'in haberinde göre, dünyanın bir çok farklı noktasından seçilen en iyi manzaralı terasa sahip mekanlar arasına girmeyi başaran 360 İstanbul, bir kez daha ülkemizi gururla temsil etmeyi başardı.

CNN'in haberinde 360 İstanbul işte şu satırlarla yer aldı;

"19. yüzyıldan kalma bir binanın en üst katında yer alan 360 İstanbul uçsuz bucaksız İstanbul manzarasına sahip modern ve camdan yapılan bir yapıya sahip. Hem yerel hem turist misafirlerin tercih ettiği 360 İstanbul'da özellikle gün batımında içkinizi yudumlayabiliyor, gurme kebap seçeneklerini deneyebiliyor ve Boğaz'ın ışıklarını seyredebiliyorsunuz."


CNN'in 360 İstanbul'da seçtiği lezzet önerisi ise, sumak ekşisi, kinoa ve avokado salatası eşliğinde masanıza gelen Ahtapor Izgara Şiş.

360 İstanbul hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: