EN KAPRİSLİ OYUNCULAR

Kapris kraliçesi Naz ve Cansu seçildi

Magazin

EN KAPRİSLİ OYUNCULAR Çekimlerde, sanatçıların en sinirli, en kaprisli, en sevimsiz hallerine set ekibi şahit olur. Işıkçısı, sanat direktörü, yönetmen asistanları, set amiri, yardımcılar, ulaştırma derken bir film ve dizide yüze yakın insan çalışır. Tabii haliyle, bu ekipteki insanlar da boş vakitlerinde hep kaynatır. Ama sanatçıların çekimlerdeki en esprili, en çekilmez halleri de konuşulup kahkahalarla gülünür. İşte böyle bir konuşmanın sonucunda en kaprisli oyuncuların Naz Elmas ve Cansu Dere olduğu ortaya çıkmış.

Cansu, podyumlardan oyunculuğa transfer olan güzellerden. Naz Elmas ise Özcan Deniz ile oynadığı 'Haziran Gecesi' ile tanınmıştı. Ardından birkaç dizi ve tiyatro denemesi oldu ama hepsi hüsranla son buldu. Yani Naz, bir türlü dikiş tutturamadı. Cansu'nun ise şansı yaver gitti ve hep iyi projelerde yer aldı. Neyse, bu iki güzelin kaprisleri dizi sektörü çalışanlarının dilinde.

Naz'ın çıkan yemeği beğenmemesinden tutun da setteki herkese kötü davranması, sevilmemesinin en büyük nedeni. Cansu için çok şey söyleniyor ama tek bir örnek ile her şeyi özetleyebiliriz: Cansu, "Sıla" dizisindeki en mütevazı oyuncu olarak bilinen Mehmet Akif Alakurt ile sevgili rolünü küs olarak oynamayı başaran nadir insanlardan biri. Kısaca, iki güzelin kaprisi dillerde. Diğer bir taraftan Kenan İmirzalıoğlu ile Mehmet Akif Alakurt, en sevilen, en takdir edilen iki isim. Set ekibi, iki ismi öve öve bitiremiyor. Öyle övüyorlar ki, "Öl" deseler ölecekler sanki.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: