'EN MEDYATİK' SEZEN AKSU

Magazin dünyası için hayli renkli geçen 2008 yılında en çok konuşulan Sezen Aksu'ydu... Minik Serçe'yi Hülya Avşar, Tarkan ve İbrahim Tatlıses takip etti....

Magazin

'EN MEDYATİK' SEZEN AKSU Medya Takip Merkezi'nin yılın medya raporuna göre, 2008'de ünlüler dünyasının en popüler ismi Sezen Aksu oldu. Minik Serçe, geçtiğimiz yıl aynı listenin ilk sırasında yer alan İbrahim Tatlıses'i açık arayla geride bıraktı. Yıllardır popülaritesini korumaya devam eden Hülya Avşar, magazin basınının vazgeçemediği isimler arasında üst sıralardaki yerini aldı. Cem Yılmaz, A.R.O.G adlı sinema filmi başta olmak üzere çeşitli konularla medyanın yakın takibindeydi. Beyazıt Öztürk, listeye 10. sıradan girmeyi başarırken; Okan Bayülgen, Şahan Gökbakar, Ata Demirer gibi isimler listede yer alamadı. Geçtiğimiz yıl, 'Top 10' listesinde 9. sırada yer alan Ebru Gündeş, bu yıl listede yer bulamadı. 2007 yılında, Eurovision'un etkisiyle reytingi yükselen ve listeye 10. sıradan girmeyi başaran Kenan Doğulu, 2008 listesinde yer bulamayan ünlülerden bir diğeriydi. Olay aşklarıyla 2007 yılına damgalarını vuran Deniz Seki-Hüsnü Şenlendirici ikilisi de bu yıl reytingleri düşen isimler oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: