"En moda ödül töreni" yapıldı!

Bu yıl 3. sü gerçekleştirilen "En Moda Ödül Töreni" Kıbrıs Merit Premium Hotel bünyesinde bulunan Maxim Royal’da düzenlenen muhteşem bir organizasyonla sahiplerini buldu.

Kadın

"En moda ödül töreni" yapıldı! Asil Çağıl Event Office tam 7 ödül alarak gecede rekor kırdı.

Günay Musayeva Yılın en iyi çıkış yapan oyuncusu, Sema Şimşek yılın en iyi sinema oyuncusu, Tuğçe Sarıkaya yılın en iyi mankeni, Ece Gürsel Yılın en iyi alternatif müzik solisti, Yağmur Ayaz Yılın en iyi sunucusu, Ahmet Güneş Yılın en iyi konsept Tasarım ödülü, Asil Çağıl da yılın en başarılı koreografı dallarında ödüllerini aldılar.


Ödülünü Nihat Odabaşı’nın elinden alan başarılı koreograf Asil Çağıl ‘başarıların takdir görmesi ve ödüllendirilmesi kendilerini daha da motive ettiğini ve Kıbrıs’tan böyle güzel ödüller aldıkları için de çok mutlu olduklarını ifade etti. Televizyon çekimleri nedeniyle törene katılamayan Günay Musayeva’nın ödülünü de Ajans ortaklarından Ahmet Güneş aldı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: