EN MUTLU GÜNÜNDE AİLESİ OLMAYACAK!

Tuğba Özay İtalyan sevgilisi yüzünden ailesiyle karşı karşıya geldi..

Magazin

EN MUTLU GÜNÜNDE AİLESİ OLMAYACAK! Özay’ın anne ve babası “O çocuk senin standartlarına uygun değil” diyerek kızlarının 12 Mayıs’ta Milano’da yapılacak olan nikahına katılmama kararı aldı. İtalyan sevgilisi ile evlilik hazırlıklarını tamamlayan Tuğba Özay bunun için gün sayıyor. 12 Mayıs’ta Milano’da yapılacak olan törenle dünya evine girecek olan Özay’ın bu mutlu gününde yanında sadece kuzenleri ve sosyetik isim Gül Ergi olacak.

Anne ve babası ise bu evliliğe karşı çıktıkları için nikaha katılmayacak. Ailesinin korkuları olduğunu söyleyen Özay, “Onlar çocukluğumdan bu yana alışık olduğum standardın altına düşmemden korkuyorlar.

Eski ilişkilerimde maddi fedakarlıklarda bulunduğumu bildikleri için üzülüyorlar. ’Yarın öbür gün çocuğunuz olduğunda her şeyini sen mi karşılayacaksın’ diyorlar. Fakat şu anda bizim evliliğimizi gölgeleyecek herhangi bir durum söz konusu değil” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: