En sevimli animasyon filmi "Inside Out" Oscar için aday oldu!

Sevimli ve eğlenceli bir animasyon filmi olan "Inside Out" bu yıl yapılacak olan Akademi Ödülleri'de Oscar için aday gösterildi.

Kültür-Sanat

En sevimli animasyon filmi "Inside Out" Oscar için aday oldu! Küçük Riley için hayat, babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla baştan aşağıya değişir. Orta-Batı’daki yaşamını geride bırakan Riley'ı şimdi yeni bir ev, okul ve arkadaşlar beklemektedir.Neşe (Amy Poehler), Korku (Bill Hader), Öfke (Lewis Black), Nefret (Mindy Kaling) ve Üzüntü (Phyllis Smith). Riley'in zihninin içinde yaşayan, ona günlük hayatında tavsiyeler veren duyguları bu yeni hayata alışırken ufak bir kaosa neden olacaktır. Neşe, Riley’nin en önemli duygusudur ve onu hep pozitif tutmaya çalışır ama diğer duygular bu yeni hayatına uyum sağlama konusunda ise şaşkındır. Filmin orijinal fikrine sahip ve yönetmenliği yapan kişi Pete Docter. Eğlenceli animasyonun senaristi ise Michael Arndt. Disney ve Pixar'ın ortak yapımı filmin orijinal seslendirme kadrosu şu şekilde: Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith ve Lewis Black gibi isimler yer alıyor.

"INSIDE OUT" FİLMİNİN ADAY OLDUĞU KATEGORİLER:

"EN İYİ SENARYO"

"EN İYİ ANİMASYON FİLMİ"


FİLMİN FRAGMANI

Video yüklenemedi...YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: